فیلم

استكبار غافل‌گیر شد

110

استكبار غافل‌گیر شد با گذشت حدود پنج ماه از آغاز انقلاب ملت‌های منطقه خاورمیانه، آمریكا و دیگر سران نظام استكباری كه از این بیداری غافلگیر شده‌اند، می‌كوشند تا با حربه‌های مختلف از شدت و غلظت ضداستكباری این حركت بیداری بكاهند. از نقاطی كه آمریكا و غرب به شدت از آن می‌هراسند، اسلامی‌بودن این قیام‌هاست. لذا با نقشه‌هایی سعی در تبلیغات ... ادامه مطلب »

كلیپ: «عزت و كرامت»

110

نماهنگ : كلیپ: عزت و كرامت با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : مناسب برای تلفن همراه و فرمت 3gp و با حجم 2.4 MB کیفیت متوسط و فرمت Wmv و با حجم 5.2 MB کیفیت پايين و فرمت Flv و با حجم 3.0 MB کیفیت ... ادامه مطلب »

كلیپ: «وعده الهی» با زیرنویس فارسی

110

نماهنگ : كلیپ: «وعده الهی» با زیرنویس فارسی با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : مناسب برای تلفن همراه و فرمت 3gp و با حجم 1.0 MB کیفیت متوسط و فرمت Wmv و با حجم 7.5 MB کیفیت پايين و فرمت Flv و با حجم 1.4 ... ادامه مطلب »

مراسم بیست و دومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

110

فیلم کامل دیدار : مراسم بیست و دومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : کیفیت متوسط و فرمت Wmv و با حجم 289.8 MB کیفیت پايين و فرمت Flv و با حجم 68.7 MB ادامه مطلب »