پیام ها و نامه ها

پيام تسليت در پی درگذشت فرزندِ آيت الله شهيد دستغيب

110

حضرت آيت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پيامی درگذشت حجت الاسلام آقای سيدمحمدهاشم دستغيب، فرزندِ مرحوم آيت الله شهيد دستغيب را تسليت گفتند. متن پيام به اين شرح است: بسم الله الرحمن الرحيم خاندان معظم و مكرم دستغيب دامت توفيقاتهم درگذشت جناب حجت الاسلام آقای سيدمحمدهاشم دستغيب فرزندِ گرامی مرحوم آيت الله شهيد دستغيب را كه ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت در پی شهادت نخبه‌ی جوان شهید احمدی روشن

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت دانشمند جوان، شهید احمدی‌روشن در حادثه تروریستی در تهران، این ترور بزدلانه را نشانه‌ی به بن‌بست رسیدنِ استكبار جهانی به سردستگی آمریكا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی دانستند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم شهادت دانشمند نخبه‌ی ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت در پی درگذشت پدر فرمانده نیروی دریایی سپاه

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پی درگذشت پدرِ سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی صادر كردند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم سردار سرتیپ جناب آقای علی فدوی درگذشت پدر بزرگوارتان را به جنابعالی و سایر بازماندگان محترم تسلیت می گویم و برای آن مرحوم رحمت و مغفرت ... ادامه مطلب »

پیام قدردانی از تیم ملی وزنه‌برداری ایران برای موفقیت مسابقات جهانی فرانسه

110

به مناسبت موفقیت تیم ملی وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان در فرانسه، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی از كاروان اعزامی كشورمان به این مسابقات قدردانی كردند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم كاروان اعزامی به مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان سلام علیكم از شما جوانان و مدال‌آوران غیور به‌ویژه آقایان بهداد سلیمی و كیانوش ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین نورانی

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین نورانی را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است: بسمه تعالی درگذشت روحانی فاضل و ذوفنون، و آشنای باصفای دیرین مرحوم حجة‌الاسلام والمسلمین آقای شیخ عبدالله نورانی را به بازماندگان مكرّم و دوستان و شاگردانِ این عالم ستوده و پارسا تسلیت میگویم و از خداوند كریم و رحیم، مغفرت و رحمت ... ادامه مطلب »

پیام به كنگره‌ی عظیم حج

110

العربیة  | English حضرت آيت‌الله خامنه‌ای ولی‌امر مسلمین در پيامی به مناسبت كنگره‌ی عظيم حج، قيام و انقلاب در برخی كشورهای اسلامی را از مهمترين مسائل جهان اسلام و حقايق نهفته در آن را، آيات بينات الهی برشمردند و با اشاره به وظيفه‌ی خطير نسل بيدار جوان و روشنفكران و عالمان دينی در اين مقطع سرنوشت ساز، تاكيد كردند انقلاب‌های منطقه ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین عمید زنجانی

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین عمید زنجانی را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است: بسمه‌تعالی با تأسف خبر درگذشت عالم فرزانه جناب حجة‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ عباسعلی عمید زنجانی رحمة‌الله‌علیه را دریافت كردم. ایشان از دانشوران موفق و پرتلاشی بودند كه تألیفات و افاضات با ارزش و عالمانه‌ئی از خود ... ادامه مطلب »

پیام به بیستمین اجلاس سراسری نماز

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیستمین اجلاس سراسری نماز، تأكید كردند باید در بنای شهر و روستا و مراكز جمعیتی مسجد را همچون قطب و محور بنا نهاد. ایشان همچنین افزودند: گر مسجد، كيفيت شايسته‌ی خود را بيابد، هزينه‌های مادی و معنوی بسياری از دوش جامعه و مردم و مسئولان برداشته خواهد شد. متن پیام ... ادامه مطلب »

پیام قدردانی به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در آسیا

110

در پی قهرمانی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در آسیا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی از قهرمانان تیم ایران قدردانی كردند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم از اینكه ملّت ایران را خوشحال كردید، متشكرم. سیّدعلی خامنه‌ای ٧/مهر/١٣٩٠ تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران امشب با شكست تیم چین در دیدار نهایی ... ادامه مطلب »

تجليل رهبر انقلاب از مقام شهداء و صبر و پايداری خانواده ايثارگران

110

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(پنجشنبه) به منظور گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و همزمان با روز تجلیل از شهدا و ایثارگران دفاع مقدس پیامی صادر فرمودند. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم در نخستین روز هفته‌ی دفاع مقدس كه یادآور مجاهدت عمومی و با شكوه ملت ... ادامه مطلب »